שירותי מוסך לב גן בירושלים

מוסך לילה בירושלים

שירות מוסך לילה בירושלים מבית לב גן מאפשר לכם להביא את רכבכם לטיפול בשעות הערב, ולאסוף את הרכב המתוקן החל מן השעה 7:30 בבוקר. כך, תוכלו ליהנות משירותי המוסך המקצועיים והמתקדמים של מוסך לב גן בירושלים, ולישון בשקט, בידיעה כי תוכלו להגיע ולאסוף את רכבכם המתוקן לפני צאתכם ליום החדש, מבלי להפסיד שעות עבודה יקרות. השירות בתיאום מראש.

מוסך לילה בירושלים

דיאגנוסטיקה לרכב

מחלקת האבחון מאתרת תקלות נסתרות בעזרת ציוד דיאגנוסטיקה חדיש ומתקדם המסופק על ידי יצרני הרכב, וכולו ממוחשב. לאחר אבחון מהות הבעיה, קובעת מחלקת דיאגנוסטיקה את אופן הטיפול הרצוי ברכב, ומפנה אותו למחלקה הרלוונטית לתחילת שרשרת הטיפולים במחלקות השונות.

דיאגנוסטיקה ממוחשבת לרכב ירושלים

מכונאות רכב

מחלקת מכונאות רכב הינה המחלקה הגדולה והעיקרית של מוסך לב-גן, והיא נמצאת בלב מרכז השירות בירושלים. הודות ל-11 עמדות טיפול מתקדמות ועצמאיות, המחלקה מסוגלת לטפל במספר רב של רכבים במקביל. בכל עמדת שירות נמצא צוות מיומן ומקצועי, המצויד במיטב כלי העבודה המתאימים לטיפול ברכב. במסגרת תהליך של הבטחת האיכות, נמצאים צוותי הטיפול של מוסך לב-גן תחת פיקוח ובקרה מתמדת של מנהל עבודה.

מכונאות רכב ירושלים

מחסן חלפים מקוריים לרכב

מרכז השירות של מוסך לב-גן מחזיק מחסן מקיף של חלפים מקוריים לרכב בירושלים. מחסן זה מאפשר זמינות מידית של חלפים לרכב בעת הטיפול, ובאופן זה מקצר את זמן הטיפול הכולל ברכב ואת זמן ההמתנה של הלקוחות. מחסן החלפים ממוחשב באופן מלא, ובכך שומר על רמות מלאי אחידות ומספקות. בנוסף, מוסך לב גן מציע ללקוחותיו רכישה של רכיבים מתכלים להתקנה עצמית כגון מגבים, נורות ועוד.

חלפים מקוריים לרכב

פחחות וצבע לרכב

מוסך לב גן מפעיל מחלקה של עבודות פחחות וצבע לרכב, המובילה בתחומה בירושלים. המחלקה מצוידת במכשור מדויק וחדיש למתיחת שילדות ושילדות סולם, תנור צבע מתקדם, מכשירי ייבוש וניקוי ומערכת התאמת צבעים מתקדמת וידידותית לסביבה. המחלקה מציעה מגוון עבודות פחחות וצבע לרכב בירושלים הכוללות: שיקום ותיקון רכבים לאחר תאונות, תיקוני שילדה, התאמת חלקי חילוף לרכב, תיקוני צבע ובלאי פח ועוד. המחלקה לעבודות פחחות וצבע מקפידה על שימוש בצבעים המומלצים על ידי היצרנים, וכן מקפידה על שימוש בחלקי חילוף מקוריים לרכב או חלקים חליפיים אחרים, תוך בדיקה מעמיקה לווידוא כי חלקי החילוף תואמים לדגם הרכב ובטיחותיים לחלוטין לנוסעיו. מוסך לב גן שואף לצמצם את הנזק הסביבתי, ושומר על ביטחון עובדיו. לכן המחלקה לעבודות פחחות וצבע לרכב של המוסך משתמשת בצבעים על בסיס מים, המותאמים לתקני איכות הסביבה המחמירים והעדכניים ביותר. מחלקת פחחות וצבע במוסך לב גן היא מחלוצות השימוש בצבעים ידידותיים לסביבה בירושלים בפרט, ובישראל בכלל.

צביעת רכב בירושלים

מיזוג אוויר לרכב

מחלקת מיזוג אוויר לרכב של מוסך לב-גן מאוישת בצוות מוסמך ומוכשר ע"י משרד התחבורה. המחלקה מטפלת באופן מקיף בכלל מערכות מיזוג הרכב השונות, ומנוסה בטיפול תקלות מיזוג אוויר לרכב, החל מטיפולים קלים כגון מילוי גז קירור לרכב וטיפול בריחות לא נעימים, וכלה בטיפול בתקלות מורכבות יותר.

מיזוג אוויר לרכב

ציוד וטכנולוגיה לרכב

צוות מוסך לב גן רואה את מתחייב לעמידה בסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר בענף הרכב. מתוך כך, מוסך לב גן נמצא בתהליך עקבי של הצטיידות במערכות חדישות, מכשור טכנולוגי וציוד היקפי חדיש באופן תדיר. כל המכשור והציוד של מוסך לב-גן עומד בתווי התקן ואמות המידה המחמירות ביותר בענף, וזאת במטרה להעניק שירות מקצועי, איכותי ואמין ללקוח.

מוסך בירושלים - לב גן