מוסך Bosch Car Service הראשון בישראל!

Bosch Car Service
Bosch Car Service היא רשת המוסכים העצמאית הגדולה ביותר בעולם, אשר מונה למעלה מ-15,000 מוסכים. היא באה לענות על צרכי לקוחות אשר נרתעים מלטפל ברכביהם במוסכי היבואנים בשל המחירים הגבוהים, ומצד שני חוששים לטפל במוסכים כלליים שבהם הסטנדרטים
אינם ברורים.

קבוצת Bosch
קבוצת Bosch היא ספקית עולמית מובילה של טכנולוגיה ושירותים. הקבוצה פועלת בתחומי הטכנולוגיה לרכב ולתעשייה, מוצרי צריכה וטכנולוגיה לבנייה. עם למעלה מ- 300,000 עובדים, מחזור הכספים של הקבוצה הגיע ל- 51.5 מיליארד יורו בשנת 2011. החטיבה האוטומוטיבית היא החטיבה הגדולה ביותר של Bosch. מחזור המכירות של החטיבה עומד על 30.4 מיליארד אירו, כ-59% מסך כל המכירות של קבוצות החברה. נתונים אלה מציבים את Bosch בצמרת ספקי הרכב בכל העולם.

הסטנדרטים של Bosch Car Service:

  • שרות לכל סוגי הרכב ולכל  מערכות הרכב.
  • מתן הצעת מחיר מחייבת לאחר בחינה קצרה אך יסודית של הרכב.
  • התחייבות לעמידה בשעתוני העבודה על-פי שעתון תיקני.
  • הרשאה לביצוע עבודות בהתאם לסיווג המקצועי.
  • מינימום שנה אחריות על החלקים והעבודה.
  • חלפים מקוריים (OEM) במחירים זולים יותר ממחיריהם במוסך היבואן.
  • מערך שיווק מתאים.
  • מיתוג אחיד לכל מוסכי הרשת.

המערך הטכני – Bosch Car Service
המערך הטכני של רשת Bosch Car Service מבוסס על כך שכיום הטכנולוגיה נגישה, זולה וזמינה, וכל מוסך יכול להתקדם לעבר הטכנולוגיות החדשניות של המאה ה-21 בתקציב נמוך וללא נטילת סיכונים הכרוכים ברכישת חלפים יקרים יותר ממחירי השוק עפ"י יעדים מוכתבים, תיקון רכבים במסגרת אחריות בשכר נמוך והוצאות נוספת אשר לא ניתן להחזירן. רשת Bosch Car Service אינה מתמקדת במתן שרות לרכבי יצרן רכב אחד בלבד, והיא מקיימת למעשה גמישות המאפשרת טיפול בכל דגמי הרכב. מוסכי הרשת, ובכלל זאת מוסך לב-גן בירושלים, משתמשים בסורק תקלות אוניברסאלי מתוצרת Bosch, ולרשותם עומדים כל מאגרי המידע של Bosch המקיפים את כלל מערכות הרכב ואת כלל דגמי הרכב.

אנשי המקצוע – Bosch Car Service
המנהלים והעובדים ברשת מחויבים בהשתתפות בהדרכות עדכניות במרכז ההדרכות של Bosch, הכוללות הקניית מיומנות באבחון תקלות מעשי, ומאפשרות רכישת רמה מקצועית העולה על זו של בעלי המקצוע המתמחים בדגם רכב אחד. זאת, במידה רבה בזכות העובדה שהלמידה היא ממקור ראשון, ישירות ממפתחי המערכות למגוון הרכבים הרחב, וללא איבוד נתונים בדרך משולחן הפיתוח אל תא העבודה.

אתר Bosch Car Service