טיפים ומאמרים מבית מוסך לב גן

מוסך לב גן

מוסך בגבעת שאול

אין זה מפתיע כי ישנו ביקוש רב לשירותי מוסך בירושלים לאור העובדה שכיום כמעט בכל משפחה רכב אחד לפחות. בעלי רכב רבים מכניסים בסופו של דבר את רכבם לטיפול אצל מוסך בגבעת שאול, שכן מדובר באזור תעשיה בו לא מעט מוסכים. הריכוז הגדול של מוסכים באזור זה מהווה יתרון עבור בעלי רכב, שכן הם יכולים בקלות ובמהירות להתרשם ממספר מוסכים ולבחור במועדף עליהם.

קרא המשך המאמר>>
מוסך לב גן בירושלים

מערכות התרעה בכלי רכב חדישים

כיום כלי רכב חדשים מגיעים במרבית המקרים עם מערכות התרעה על סכנות בכביש. מטרת מערכות אלו היא למנוע תאונות ולשמור על בטחון הנוסעים במכונית. מערכות ההתרעה כוללות מצלמות ובקרים אשר מנטרים את מיקום הרכב בכביש ביחס לשאר הרכבים ואת סביבת הכביש, וכך מתריעות כאשר ישנה סכנה. בשונה מאמצעי הגנה שונים המותקנים ברכב כגון חגורות בטיחות וכריות אויר שמטרתן להגן על הנוסעים ברכב בעת תאונה, מערכות ההתרעה מיועדות למנוע את התאונה מלכתחילה.

קרא המשך המאמר>>
החלפת רפידות וצלחות בלמים

רפידות וצלחות בלמים – מתי יש להחליפן?

רפידות וצלחות בלמים הינן חלק במערכת הבלמים של הרכב, אחת ממערכות הבטיחות החשובות ביותר במכונית. זאת משום שמערכת זו משפיעה על יכולת השליטה של הנהג על הרכב. לכן, בכל חשד לתקלה במערכת הבלמים יש להכניס את הרכב לטיפול מוסך בהקדם האפשרי.

קרא המשך המאמר>>
מוסך לב גן

אחריות מוסכים על טיפולי רכב וחלקי חילוף

טיפולי מוסך הם חלק בלתי נפרד מהחוויות הכרוכות בהחזקת רכב. ללא ספק, כל בעל רכב רוצה להכניס את רכבו לטיפול במוסך מקצועי ואמין, אך עדיין ייתכנו מקרים בהם הרכב יוצא מטיפול מוסך ומתגלה כי התקלה לא נפתרה, בין אם הדבר מתברר במהרה או כמה ימים או שבועות לאחר מכן.

קרא המשך המאמר>>
בדיקת קיץ לרכב

האם בדקתם את הרכב לקראת הקיץ?

אמנם המונח בדיקת חורף מוכר יותר למרבית בעלי הרכב, אך חשוב גם לערוך בדיקת קיץ לרכב. רכב תקין יאפשר לנוסעים ברכב ליהנות מנסיעה בטוחה ונעימה. כשם שתנאי החורף עלולים להוות סכנה בעת נהיגה, כך גם התנאים השוררים בחודשי הקיץ אם הרכב אינו תקין וערוך כראוי.

קרא המשך המאמר>>
טיפול מוסך במערכת ההיגוי

טיפול מוסך בתקלות במערכת ההיגוי של הרכב

מערכת ההיגוי תפקידה לאפשר לנהג לכוון את התקדמות הרכב – לשמור על נסיעה בקו ישר או להפנות את הרכב ולהחזירו למצב ישר בסיום הפניה תוך שמירה על יציבות הרכב ואחיזת כביש טובה – וזאת באופן נוח וללא מאמץ מיוחד. ההגה הינו החלק במערכת ההיגוי בו הנהג שולט, בעוד ששאר מרכיביה מגיבים לתנועות ההגה. כאשר הנהג […]

קרא המשך המאמר>>
טיפול מוסך - תקלות מנוע

טיפול בתקלות מנוע רכב

תקלות במנוע הרכב יכולות להוביל לצריכה מופרזת של דלק או שמן, התחממות של המנוע ו/או היחלשות שלו, בעיות בהצתה, נקישות של בוכנות המנוע, Back fire ("פיצוץ" באגזוז) ועוד. כאשר עולה חשד לתקלה במנוע מומלץ שלא להמשיך בנסיעה, שכן תקלה במנוע עלולה להוות סכנה בטיחותית וכן לגרור נזקים גדולים יותר לרכב. במידה ונדלקה נורת Check engine […]

קרא המשך המאמר>>
דיאגנוסטיקה ממוחשבת לרכב ירושלים

דיאגנוסטיקה לרכב בירושלים

תקלות במחשבי רכב עלולות לסכן את הנוסעים ברכב ולפגוע בביצועי הרכב. דיאגנוסטיקה לרכב מאפשרת איתור וזיהוי תקלות רכב וכן תכנון אופן הטיפול הרצוי ברכב. בין המערכות הניתנות לאבחון ניתן למנות את מערכת ניהול המנוע, מערכת תיבת ההילוכים האוטומטית, מערכת כריות האוויר, מערכת ה-ABS, מערכת המיזוג, מערכת התאורה וכן מערכת הקודן.

קרא המשך המאמר>>
פחחות רכב בירושלים

פחחות רכב בירושלים – תיקון שלדה

פגיעות בשלדת המכונית, המכונה גם "שאסי", יכולות להיות בדרגות חומרה שונות, החל מפגיעות פח קלות בעלות משמעות אסתטית בלבד ועד לפגיעות חמורות ביותר אשר משפיעות על בטיחות הנסיעה ברכב. במאמר שלפניכם ריכז מוסך לב גן הסברים על שלדת הרכב ומשמעות פגיעות שונות בשלדה.

קרא המשך המאמר>>
מוסך טויוטה ירושלים

מוסך טויוטה ירושלים

דגמי הרכב של חברת טויוטה זוכים לפופולריות רבה בישראל, ורבים נזקקים מעת לעת לשירותי מוסך טויטה בירושלים. מוסך לב גן מתמחה בטיפול ברכבים יפניים וקוריאניים ומציע שירותים מקיפים גם לבעלי רכבי טויטה.

קרא המשך המאמר>>