לב גן – מוסך בירושלים המתמחה בטיפול ברכבים יפניים וקוריאנים.

מוסך שירות ומכירה לב גן בע"מ הינו מרכז שירות מקצועי ומתקדם, המטפל בכל דגמי הרכב המיובאים לישראל ומתמחה בטיפול ברכבי טויוטה, מיצובישי, יונדאי, קיה ומאזדה. המוסך מציע תחת קורת גג אחת מגוון רחב של שירותי מוסך מקצועיים.

התפתחות המוסך מהקמתו ועד היום

מוסך בירושלים - לב גןבשנת 1999 לאחר שעמד בהצלחה במבחני שירות ללקוחות, הוכר מוסך השירות כמורשה לטיפול ברכבי יונדאי. בתחילת שנת 2009 עבר מוסך לב-גן למשכנו החדש והמשוכלל, באזור התעשייה גבעת שאול, ברחוב בית הדפוס 29. מרכז השירות החדש נבנה לפי הסטנדרטים הגבוהים ביותר הנהוגים
בעולם הרכב בארץ ובעולם. מוסך השירות הוא מרכז ירוק, אשר בו כל הפסולת המזהמת מפונה לאתרים המיועדים לכך. בשנת 2011 פתח מוסך לב גן את שעריו לכל דגמי הרכב היפנים והקוריאנים המיובאים לישראל: טויוטה, מיצובישי, יונדאי, קיה ומאזדה.

מיום הקמתו, מוסך לב גן נמצא בתהליך התרחבות הבא לידי ביטוי במתן שירותים לכלל יצרני הרכב, מתן כלל הטיפולים והשירותים לרכב וכן התרחבות של מאגר הלקוחות. בין שירותי המוסך: מכונאות רכב בנזין ודיזל, חשמלאות רכב, פחחות וצבע לרכב, מיזוג אוויר לרכב ועוד.

לקריאה מורחבת על שירותי המוסך לחצו:
שירותי מוסך בירושלים

שירות מקצועי תוך מתן יחס אישי

מוסך בירושלים - לב גןהמוסכים בישראל. כל טיפולי הרכב מבוצעים תוך הקפדה על שירות מקצועי והתאמה מלאה להוראות היצרן. מוסך לב גן משקיע משאבים רבים בפיתוחם וקידומם המקצועי של צוות העובדים והמנהלים. הצוות הטכני של מוסך לב גן עובר השתלמויות רבות בארץ ובחו"ל על מנת לשמור על רמה מקצועית כמרכז שירות מוביל בענף. על אף שמוסך לב גן נמנה עם המוסכים הגדולים והמקיפים ביותר בירושלים, נבדל מהם מוסך לב גן בתפיסה המובילה אותו ומכתיבה הקפדה על מתן יחס אישי וחם לכל לקוח. שירותי ה-VIP של מוסך לב גן בירושלים כוללים: שינוע, ליווי וייעוץ צמוד, אחריות מלאה על חלקים ועבודה וכן אפשרות לראות את תהליך העבודה על הרכב דרך חדר ההמתנה המרווח והנקי אשר משקיף על אולם טיפולי הרכב.

מוסך השירות לב גן למען הקהילה

מוסך השירות לב גן שואף להיות נכס לקהילות שבתוכן הוא פועל. לכן, התנדבות ונתינה לקהילה הן ערך מרכזי עבורו. עשייתו של מוסך לב גן בקהילה כוללת מעבר להשקעת משאבים כספיים גם מעורבות פעילה ורחבת היקף של העובדים, אשר לוקחים חלק פעיל בפרויקטים חברתיים וחינוכיים.

צוות עובדי לב-גן משקיע בפעילויות התנדבותיות למען הקהילה בתחומים שונים, ביניהם: חניכה מקצועית, קידום וסיוע לתלמידי המכונים להכשרה מקצועית של משרד העבודה, תמיכה במערך הלוחם של צה"ל וכן נטילת חלק במימון עלויות הטיפול ברכבי הארגון 'יד שרה' על בסיס
קבוע.

מוסך לב גן שומר על כללי בטיחות ואיכות הסביבה

פחחות וצביעת רכב בירושליםלב-גן רואה במחויבותו לשמור על איכות הסביבה ועל בריאות העובדים ובטיחותם תנאי הכרחי להצלחה העסקית שלו. מוסך לב גן מחויב לסטנדרטים הגבוהים ביותר ביצירת מקום עבודה בטוח, בריא ונקי לעובדים ולקהילה שמסביב. במסגרת זו, מקפיד מוסך לב-גן על :

  • פינוי שמנים שרופים למתקן מחזור מאושר על ידי המשרד לאיכות הסביבה, למניעת זיהום מי תהום ומחזור שמנים.
  • פינוי מסנני שמן למתקן מחזור מאושר על ידי המשרד לאיכות הסביבה.
  • שימוש בדטרגנטים ידידותיים לסביבה ופינויים לאחר השימוש למתקני מחזור המאושרים על ידי המשרד לאיכות הסביבה.
  • הפרדת שמנים ולכידתם על מנת שלא יזרמו למערכת הביוב והעברתם למתקן מחזור מאושר על ידי המשרד לאיכות הסביבה.

מוסך לב גן מקפיד על ביגוד והנעלה ייצוגיים, תוך הקפדה על התאמתם לדרישות תקני הבטיחות המחמירים, וזאת במטרה לשמור על בריאות עובדיו ובטיחותם. המוסך עומד בהצלחה בבדיקות התקופתיות המבוצעות בתדירות של אחת ל-6 חודשים על ידי מפקחי המוסד לבטיחות וגהות של משרד העבודה.